Windows Hosting

Ekonomik
38,34 ₺ / ay
 • 1 GB Ram
 • 1 Core CPU
 • 3 GB NVMe SSD Disk
 • 15 GB Trafik
 • 10 x 250 MB E-Posta
 • 1 Adet MySQL
 • 1 x 200 MB MsSQL
 • 1 Domain Barındırma
Standart
51,12 ₺ / ay
 • 2 GB Ram
 • 1 Core CPU
 • 5 GB NVMe SSD Disk
 • 30 GB Trafik
 • 20 x 250 MB E-Posta
 • 3 Adet MySQL
 • 1 x 200 MB MsSQL
 • 1 Domain Barındırma
Profesyonel
72,12 ₺ / ay
 • 3 GB Ram
 • 2 Core CPU
 • 10 GB NVMe SSD Disk
 • Limitsiz Trafik
 • 30 x 250 MB E-Posta
 • 5 Adet MySQL
 • 1 x 200 MB MsSQL
 • 2 Domain Barındırma
Kurumsal
103,16 ₺ / ay
 • 4 GB Ram
 • 2 Core CPU
 • Limitsiz NVMe SSD Disk
 • Limitsiz Trafik
 • 100 x 500 MB E-Posta
 • Limitsiz MySQL
 • 1 x 200 MB MsSQL
 • 3 Domain Barındırma

* Belirtilen fiyatlar en düşük aylık birim fiyatlarıdır ve karşılaştırma amaçlıdır.

ASP – .NET Tabanlı Projelerle %100 Uyumlu Windows Hosting Hizmeti

Windows Hosting Paketleri

Netuv’un Size Sunduğu Özellikler ve Avantajlar

Türkiye Lokasyon

Sunucularımız Türkiye’de bulunan Netuv veri merkezlerimizde çalışmaktadır.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Tüm hosting paketleri ücretsiz SSL sertifikaları içermektedir.

Zararlı Yazılım Tespiti

Tüm sunucularımız sürekli zararlı yazılımlara karşı taranır.

Güçlü Windows Sunucular

Windows Hosting için özel optimize edilmiş, Windows Server ile daha yüksek performans.

Günlük Yedekleme

Önemli verileriniz günlük kısa periyotlarla yedeklenir, istediğiniz zaman bu verilere geri dönebilirsiniz (Opsiyonel)

Ticket Desteği

Herhangi bir sorun yaşandığı zaman destek ekibimize hızlı ulaşım fırsatı! 7/24 kesintisiz Ticket Desteği!

Ücretsiz Hosting Taşıma

Netuv.com kalitesine geçmek istediğinizde tüm web sitesi ve mail taşıma işlemlerini sağlıyoruz.

Güçlü Anti-Spam

Gelişmiş anti-spam koruması sayesinde şirket e-postalarınız her zaman güvende.

%100 NVME SSD Disk

Hosting hizmetlerimiz dünyanın en hızlı disk teknolojisi olan NVMe SSD diskler üzerinde çalışmaktadır.

Esnek Veritabanı Yönetimi

Veritabanı ihtiyaçlarınız için Microsoft SQL Server ve MySQL güncel versiyon desteği. PHPMyAdmin versiyonları.

6 Core'a Kadar CPU

Sistem kaynakları web siteniz için yetersiz geldiğinde CPU limitinizi 6 Core’a kadar arttırabilirsiniz (Opsiyonel)

Anlık 2 Core CPU

Hosting paketinizin türüne göre anlık 2 Core kadar CPU işlem gücünü sitenizde kullanabilirsiniz.

Plesk Kontrol Paneli

Plesk panel, web sitesi yönetimine yardımcı olan bir kontrol paneldir. Hem Windows hem de Linux işletim sistemlerinde kullanılabilen Plesk Panel, tüm hosting işlemlerinizi kolayca kontrol edebilmenize yardımcı olur.

Güncel ASP.NET Versiyonları

ASP, ASP.NET 2.0, 3.5, 4.5 ve 4.7 en güncel versiyonlarını, MVC 5.0 ve .NET CORE 3.1.3 desteği.

MySQL / MariaDB

Windows işletim sistemi kullanan pek çok web hosting firması günümüzde, müşterilerine veritabanı olarak eksiksiz ve tüm düzeylerde kullanıcılara kaliteli hizmet veren MySQL ve MariaDB veritabanlarını sunmaktadır.

Beklentinizi Fazlasıyla Karşılayacak Güçlü Windows Hosting

ASP.NET 4.7

ASP.NET, .NET ile modern web uygulamaları oluşturabilirsiniz. ASP.NET basit, hızlı ve milyonlarca kullanıcıya ölçeklendirilebilen HTML5, CSS ve JavaScript tabanlı bir web yapısı sunar.

.NET Core 3.0

Windows Hosting paketlerinde Plesk kontrol paneline tümleşik .NET Core desteği sayesinde farklı platformlarda geliştirdiğiniz web sitesi veya web servisleriniz yüksek performans ile yayınlanır.

SQL Server

Netuv.com diğer firmalara oranla SQL Server için en güncel sürümleri yüksek depolama alanı ve uzaktan yönetim imkanı ile tüm Windows Hosting paketlerinde sunar.

Uzman Olmanıza Gerek Yok

Bir web sitesine sahip olmak için uzman olmanıza gerek yok.
Yapmanız gereken bir alan adı ve linux hosting paketlerimizden birini
seçip işlemi başlatabilirsiniz.

Yüksek Performans

%100 NVMe SSD disk üzerinde çalışan web hosting paketleri sayesinde çok daha hızlı ve yüksek performanslı web sitelerine sahip olun. Yavaş açılan web sitelerini artık unutun! Yaptığımız yeni nesil optimizasyonlar ile birlikte sunucu ve hosting dahil tüm hizmetlerimizde ışık hızı performansı vermekteyiz.

Taşınmak Zahmetlidir

Bir sunucudan başka bir sunucuya taşınmak müşteriye her zaman zahmetli gelmiştir. Biz Netuv ailesi olarak hızlı çözümler üreterek, sitelerinizi taşıyoruz.

Netuv kalite farkını hissetmeniz için web sitenizin tüm taşıma sürecini ücretsiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Reklamsız Posta Hesapları

Yüksek Hızlı Web Siteleri

Sorunsuz FTP Bağlantısı

Güvenilir Veritabanları

Linux Hosting Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Windows Hosting arıyorsanız doğru adrestesiniz. Windows hosting fiyatları piyasada 9,00 TL – 160,00 TL / aylık bazda fiyat değişikliği göstermektedir. Hosting firması seçimi yaparken tek beklentiniz fiyat yönünden olmamalıdır. Windows hosting firmalarının müşteri yorumlarını, canlı destek ekibinin aktif süresi ve firma hakkında hangi şikayet türleri oluşmuştur gibi değerlendirmeler yapabilirsiniz.

Windows Hostingi daha çok ASP ve .NET web projelerinde kullanabilirsiniz.

Her ne kadar Windows Server da PHP çalıştırılabiliyor olsa da Linux un PHP için sağlamış olduğu performans ve özellikleri sağlayamamaktadır. WordPress, Opencart veya Laravel gibi PHP uygulamalarınız için çok daha yüksek performans imkanı sunan Linux Hosting paketlerimize tercih edebilirsiniz.

Microsoft 2020 Temmuz itibari ile PHP ye olan desteğini durdurduğunu duyurmuştur.

Hosting paketleri, Microsoft Windows üzerinde çalışan, özellikle .ASP ve .NET tabanlı web sayfaları için özel olarak optimize edilmiş, yüksek veritabanı limitleri ve trafiğe sahip web hosting paketleridir. Bu paketlerde veritabanı sunucusu olarak genellikle MSSQL kullanılmaktadır. Web siteleri, Microsoft Internet Information Server adlı yüksek performanslı web sunucusu üzerinden kesintisiz yayın yapar. Özel donanım ve yazılımlarımız sayesinde en hızlı hizmeti sizlere sunmaktayız.

Yeni veya hazırda bulunan Web siteniz .NET teknolojileri veya ASP.NET ile hazırlanmış ve Windows işletim sisteminde barındırılması zorunlu ise windows web hosting paketlerimizi tercih etmelisiniz. Tüm Hosting windows paketlerimiz, bu teknolojiler ile %100 uyumlu olarak çalışmaktadır. Netuv, tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılayacak Türkiye’nin en iyi windows hosting hizmetini sizlere sunmaktadır.

Hostinginizi alan adınıza bağlamak konusunda zorluk yaşıyorsanız. Teknik destek uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Kendiniz yapmak isterseniz web sitenizi DNS ayarları bölümünden Netuv dnslerini ya da kendinize özel nsleri girebilirsiniz.

Paketi satın aldıktan sonra, web sitenizi ftp veya size sunacağımız kontrol panel üzerinden yayınlayabilir, MSSQL veritabanlarınızı olutşurarak yükleyebilir ve sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alabilirsiniz. Dilerseniz kontrol paneliniz üzerinden hazır uygulamaları tek bir tıklama ile otomatik kurabilirsiniz. Windows hosting kurulumu artık çok basit.

Başka bir firmadan taşınmak gerçekten zor ve meşakatli bir çalışma gerektirir. Müşterilerimiz dilerse kendileri de taşıma gerçekleştirebilir fakat dilerseniz tüm windows web hosting paketlerimizde hosting taşıma ve hosting konfigürasyon işlemlerini ücretsiz olarak sizlere sunmaktayız. Windows Sitenizi biz taşıyalım.

Linux Hostingi daha çok PHP,Perl,Python gibi yazılım dillerini kullanmayı düşünüyorsanız tercih edebilirsiniz. Projeniz ASP – NET projesi ise Windows Hostingi tercih edebilirsiniz. Windows hosting için ek çözümler daha çok maliyet doğurabilirken, Linux hosting maliyet bakımından daha uygundur.

Elbette sitenizi kendiniz kurabilirsiniz. Web sitesi sahibi olmak için bir yazılımcıya ya da webmastera ihtiyacınız yok. “Tek Tıkla WordPres Kurulum” özelliği ile dakikalar içinde web sitenizi kurabilirsiniz. Kurulumu başlattığınızda, teknik bilgi gerektiren tüm işlemler sistem tarafından otomatik olarak gerçekleşir.

Başka bir firmadaki site veya sitelerinizi Netuv’a taşımak için teknik destek ekibimizden ücretsiz yardım alabilirsiniz.

Hosting paketlerimizin fiyatlandırmalarını her web sitesinin, fiziksel sunucularda ayırılmış olan ram, işlemci ve ssd disk alanı gibi kaynakların boyutuna göre tanımlamaktayız. Aynı zamanda her fiziksel sunucuda barındırılabilecek maksimum web sitesi adeti de fiyatlandırmalara etki etmektedir. Buna göre en üst paketimizin hızı, en düşük ekonomik paketimizin hızına göre daha yüksek olarak tanımlanmıştır. Tüm hizmetlerde Netuv, hosting fiyat ve performans oranları en yüksek hosting firması olarak hizmetinizdedir.

Limitsiz hosting ( Sınırsız Hosting ) hizmetimiz iyi niyete dayalı trafik kullanımına dayalı ve adil kota sistemine sahip hosting hizmetidir. Sunucuda harcanan disk ve web trafikleri genel kullanım koşullarına uygun olduğu sürece kota aşım ücreti kesinlikle yansıtılmamakta ve web siteniz 7/24 yüksek hızlı olarak yayına devam eder. Adil kullanım limitlerine ulaşıldığında yine web siteniz otomatik olarak kapanmaz ve harcanan limite daha uygun paketlere geçiş ile alakalı müşteri hizmetleri sizi telefon üzerinden bilgilendirir.

Web sitelerinin internette yayınlanmasını sağlayan web hosting; sunucu denen özel bilgisayarlar üzerinde, sitenizdeki yazı ve görseller gibi tüm verilerin depolanması için gereken alanı kiralamanız anlamına gelir. Sunucu, web sitenizin adresini tarayıcıya giren ziyaretçiye, içeriğinizin aktarılabilmesi için çalışır.

15 yılı aşan tecrübesiyle ve 9.500 ‘den fazla müşterisiyle Netuv; sitenize dair tüm verilerin, yüksek teknolojili ultra performanslı sunucularda depolanması, güvenliğinin sağlanması ve sitenizin kesintisiz olarak ziyaretçileriniz tarafından görüntülenebilmesini sağlar.

Sitenizin ihtiyaçları ve amaçlarınız, seçeceğiniz hosting paketinde belirleyicidir. Dilerseniz hangi web hosting paketininin ihtiyaçlarınıza uygun olduğuna birlikte karar verebiliriz. Telefon numaramız (0 216 386 87 63) aracılığıyla ya da www.netuv.com ‘daki Canlı Destek butonlarıyla bize ulaşabilirsiniz. Domain, hosting ve sunucu hakkındaki sorularınıza özel çözümler üretmek ve teknik destek taleplerinizi karşılamak için profesyonel Netuv desteği ile her zaman yanınızdayız!

İçeriğinin ve trafiğinin artması gibi durumlarda, sitenizin yeni ihtiyaçlarına daha uygun bir hosting planına geçiş yapmanız mümkün. Telefon numaramız (0 216 386 87 63) ya da www.netuv.com ‘daki Canlı Destek butonları aracılığıyla hosting paketinizi kolaylıkla yükseltebilirsiniz.

Tabiki eğer yanlış hizmeti sipariş verdiğinizi düşünüyorsanız yada linux hosting yerine başka bir hosting hizmetimizi kullanmak istediniz bu değişikliği istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz. Bu konuda bize destek talebi iletmeniz yeterlidir hemen yapacağız.