Bulut Sunucu

Bulut Sunucu

Bulut Sunucu B15
CPU
1 vCpu Intel Xeon E5 2.6 GHz / 3.5 GHz
RAM
2 GB
Disk
30 GB NVME SSD
Trafik
100 Mbit Port100 Mbit Hat
500 GB / ay
Fiyat
391,25 ₺ / ay
Bulut Sunucu B20
CPU
2 vCpu Intel Xeon E5 2.6 GHz / 3.5 GHz
RAM
4 GB
Disk
60 GB NVME SSD
Trafik
100 Mbit Port100 Mbit Hat
750 GB / ay
Fiyat
725,81 ₺ / ay
Bulut Sunucu B25
CPU
4 vCpu Intel Xeon E5 2.6 GHz / 3.5 GHz
RAM
8 GB
Disk
120 GB NVME SSD
Trafik
100 Mbit Port100 Mbit Hat
1000 GB / ay
Fiyat
1.207,81 ₺ / ay
Bulut Sunucu B30
CPU
6 vCpu Intel Xeon E5 2.6 GHz / 3.5 GHz
RAM
16 GB
Disk
160 GB NVME SSD
Trafik
100 Mbit Port100 Mbit Hat
1000 GB / ay
Fiyat
2.251,17 ₺ / ay
Bulut Sunucu B35
CPU
8 vCpu Intel Xeon E5 2.6 GHz / 3.5 GHz
RAM
24 GB
Disk
240 GB NVME SSD
Trafik
100 Mbit Port100 Mbit Hat
2000 GB / ay
Fiyat
2.755,61 ₺ / ay
Bulut Sunucu B40
CPU
10 vCpu Intel Xeon E5 2.6 GHz / 3.5 GHz
RAM
32 GB
Disk
300 GB NVME SSD
Trafik
100 Mbit Port100 Mbit Hat
3000 GB / ay
Fiyat
3.101,56 ₺ / ay

* Belirtilen fiyatlar en düşük aylık birim fiyatlarıdır ve karşılaştırma amaçlıdır.

Güvenli ve Kesintisiz Yönetim İçin Ultra Güçlü ve Yeni Nesil Donanımlar
Son teknoloji donanımlar ve modern yeni nesil donanımlar ile sunucu performansınızı zirveye çıkarmaya hazır mısınız ?

Türkiye Lokasyon

Sunucularımız Türkiye’de bulunan Netuv veri merkezlerimizde çalışmaktadır.

Kaynak İzleme

Teknik ekibimiz tarafından servisiniz sürekli izlenerek olası problemlere anında çözüm sağlanır.

Ticket Desteği

Herhangi bir sorun yaşandığı zaman destek ekibimize hızlı ulaşım fırsatı! 7/24 kesintisiz Ticket Desteği!

Uzaktan Erişim & Kontrol

Netuv sunucu altyapısı ve kontrol paneli ile sunucularınıza 7/24 online kvm özelliği ile erişim kolaylığı.

Günlük Yedekleme

Önemli verileriniz günlük kısa periyotlarla yedeklenir, istediğiniz zaman bu verilere geri dönebilirsiniz (Opsiyonel)

%100 NVME SSD Disk

Hosting hizmetlerimiz dünyanın en hızlı disk teknolojisi olan NVMe SSD diskler üzerinde çalışmaktadır.

Trafik İzleme ve Raporlama

Kullanıcıya özel verilen kullanıcı adı ve şifre ile servisinizin performansını ve trafiğini 7/24 online olarak izleyebilrisiniz.

Plesk Kontrol Paneli

Plesk panel, web sitesi yönetimine yardımcı olan bir kontrol paneldir. Hem Windows hem de Linux işletim sistemlerinde kullanılabilen Plesk Panel, tüm hosting işlemlerinizi kolayca kontrol edebilmenize yardımcı olur.

Hız ve Esneklik

Cloud sunucunuzu satın aldıktan sonra servisiniz çok kısa bir sürede aktive edilir. Dilediğiniz zaman talebiniz ile sunucunuzun özellikleri hızlıca arttırılır veya azaltılır.

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Netuv kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Sunucu Taşıma desteği sunuyoruz. Tüm bulut ve sanal sunucu transfer işlemleriniz alanında uzman sistem mühendislerimiz tarafından yapılır ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir.

Gelişmiş Müşteri Paneli

Yenilenen Netuv Sunucu Kontrol Paneli üzerinden gelişmiş yönetimsel özellikleri ile konsol erişimi, sunucu yeniden başlatma ve sunucu açma/kapatma gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Netuv kontrol paneli üzerinden sunucunuz için destek talepleri oluşturabilirsiniz.

Güvenli Veri Merkezi

Yedekli elektrik, enerji, soğutma ve hizmet sağlıyıcıları içeren Tier seviyesinde datacenter güvencesi 72 saatlik kesintiye karşı koyabilir. %99,99 kullanılabilirlik sunmaktayız.

Bulut Sunucu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bulut Sunucu sistem yönetimi tamamen müşteriye aittir. Netuv.com, bulut sunucunuzun kurulumlarını ve konfigürasyonunu tamamladıktan sonra müşteriye sunucusunu teslim eder. Cloud sunucu yönetimi, fiziksel sunuculara göre çok daha kolaydır. Müşteri kontrol paneller aracılığıyla sitelerini ve sunucusunu yönetebilir. Müşterimiz zor durumda kaldığı durumlarda iyi niyete dayalı olarak sunucu yönetiminde yardımcı olmaktayız.

Windows bulut sunucularımızda Windows 2019 ve Windows 2016 işletim sistemleri desteklenmektedir. Linux cloud sunucularımız CentOS, CloudLinux, Debian ve Ubuntu dağıtımları ve tüm sürümlerini desteklemektedir. Bu işletim sistemlerinin dışında farklı bir işletim sistemi ihtiyacınız var ise onlar da destek kapsamımızda ve bu konuda kurumsal satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

IPV6 desteğimiz ücretsiz ve opsiyonel olarak bulunmaktadır. Teknik Destek ekibimiz ile iletişime geçip bulut sunucunuzda IPV6 desteğinizin aktif hale getirilmesini talep edebilirsiniz.

Kesinlikle. Bulut Hizmeti genel olarak %100 yedeklilik üzerine kurulmuş tamamen kurumsal bileşenlerden oluşan bir bulut hizmetidir. Cloud Sunucu hizmetimizden halihazırda 1000 den fazla işletme faydalanmakta. Ülkemiz sınırları içerisinde bulunan en güçlü ve kurumsal bulut altyapılarından birine sahibiz.

Peşin alımlarda belirli bir oranda indirim sağlayabilmekteyiz. Siparişinizi verirken ödeme periyodunuzu seçerek bu indirim oranlarını aktif hale getirebilirsiniz.

SSD Bulut Sunucunuzda ekstra bir kaynağa ihtiyacınız olur ise lütfen yönetim paneliniz üzerinden kurumsal satış ekibimizle iletişime geçin. En hızlı ve sorunsuz bir şekilde kapasite ihtiyaçlarınız karşılanacaktır.

Öncelikle müşteri temsilcilerimize uygulamanızın özelliklerini iletebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz teknik ekip ile koordineli bir şekilde size gerekli cevabı vereceklerdir. Genel olarak tüm uygulamalar sorunsuz bir şekilde çalıştırılabilir fakat sunucu uygulamalarında farklı konfigürasyonlar gerektirebilir. Gerekli konfigürasyonları teknik ekibimiz sizin yerinize gerçekleştirebilir.

Cloud server kurulum tarafında sizleri yormuyoruz. Sizlere zaman kazandırarak satın aldığınız bulut sunucu paketini destek uzman ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde kurulur. Kullanıma hazır olduğu gibi tarafınıza iletilir.

Bulut sunucu, kullanmakta olduğu özel donanımlar ve yazılımlar nedeniyle yüksek performanslı çalışan, dinamik olarak ölçeklendirilebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir %100 yedekliliğe sahip bir sanal sunucu hizmetidir.

Aslında sunucunuz siz ödemenizi gerçekleştirdiğiniz an otomatik olarak kuruluyor ve hazır hale getiriliyor fakat firmamız müşterilerimizin kaliteli bir cloud server hizmeti alabilmesi için ayrıca sunucu ve panel konfigürasyonlarını sizin yerinize gerçekleştiriyor ve bu biraz zaman alıyor. Mesai saatlerinde verilen siparişler için normal şartlarda 3 saat içerisinde bulut sunucunuz kullanıma hazır hale getirilip teslim edilir. Bu süre ekstrem durumlarda uzayabilir.

Her uygulamanın kendine göre kaynak ihtiyaçları bulunmaktadır. Bununla birlikte sunucunuza ne kadar yük geleceğini de hesaplayarak sunucunuzu seçmelisiniz. Sunucu kapasitesi planlama konusunda müşteri temsilcilerimize canlı destek üzerinden danışabilirsiniz.

Özellikle sunucu yönetimi ile uğraşmak istemeyen kurumsal firmalar , e-ticaret siteleri ve özel uygulama bulut sunucuları için servis seviyesi sistem yönetim hizmetimiz bulunmaktadır. Servis seviyesi hizmeti (SLA) hizmetimiz ile uygun ücretle sunucunuzun yönetimini ve sunucu servislerinin kontrolünü deneyimli sistem mühendislerimiz yapabilmektedir.