VPS Server

VPS Server

VPS Server VP25
CPU
4 vCpu Intel Xeon E5 2.6 GHz / 3.5 GHz
RAM
8 GB
Disk
120 GB NVME SSD
Trafik
100 Mbit Port100 Mbit Hat
1000 GB / ay
Fiyat
880,03 ₺ / ay
VPS Server VP30
CPU
6 vCpu Intel Xeon E5 2.6 GHz / 3.5 GHz
RAM
16 GB
Disk
160 GB NVME SSD
Trafik
100 Mbit Port100 Mbit Hat
1000 GB / ay
Fiyat
1.183,50 ₺ / ay
VPS Server VP35
CPU
8 vCpu Intel Xeon E5 2.6 GHz / 3.5 GHz
RAM
24 GB
Disk
240 GB NVME SSD
Trafik
100 Mbit Port100 Mbit Hat
2000 GB / ay
Fiyat
1.486,96 ₺ / ay
VPS Server VP40
CPU
10 vCpu Intel Xeon E5 2.6 GHz / 3.5 GHz
RAM
32 GB
Disk
300 GB NVME SSD
Trafik
100 Mbit Port100 Mbit Hat
3000 GB / ay
Fiyat
1.790,42 ₺ / ay

* Belirtilen fiyatlar en düşük aylık birim fiyatlarıdır ve karşılaştırma amaçlıdır.

Güvenli ve Kesintisiz Yönetim İçin Ultra Güçlü ve Yeni Nesil Donanımlar
Son teknoloji donanımlar ve modern yeni nesil donanımlar ile sunucu performansınızı zirveye çıkarmaya hazır mısınız ?

Türkiye Lokasyon

Sunucularımız Türkiye’de bulunan Netuv veri merkezlerimizde çalışmaktadır.

Kaynak İzleme

Teknik ekibimiz tarafından servisiniz sürekli izlenerek olası problemlere anında çözüm sağlanır.

Ticket Desteği

Herhangi bir sorun yaşandığı zaman destek ekibimize hızlı ulaşım fırsatı! 7/24 kesintisiz Ticket Desteği!

Uzaktan Erişim & Kontrol

Netuv sunucu altyapısı ve kontrol paneli ile sunucularınıza 7/24 online kvm özelliği ile erişim kolaylığı.

Günlük Yedekleme

Önemli verileriniz günlük kısa periyotlarla yedeklenir, istediğiniz zaman bu verilere geri dönebilirsiniz (Opsiyonel)

%100 NVME SSD Disk

Hosting hizmetlerimiz dünyanın en hızlı disk teknolojisi olan NVMe SSD diskler üzerinde çalışmaktadır.

Trafik İzleme ve Raporlama

Kullanıcıya özel verilen kullanıcı adı ve şifre ile servisinizin performansını ve trafiğini 7/24 online olarak izleyebilrisiniz.

Plesk Kontrol Paneli

Plesk panel, web sitesi yönetimine yardımcı olan bir kontrol paneldir. Hem Windows hem de Linux işletim sistemlerinde kullanılabilen Plesk Panel, tüm hosting işlemlerinizi kolayca kontrol edebilmenize yardımcı olur.

Hız ve Esneklik

Cloud sunucunuzu satın aldıktan sonra servisiniz çok kısa bir sürede aktive edilir. Dilediğiniz zaman talebiniz ile sunucunuzun özellikleri hızlıca arttırılır veya azaltılır.

Ücretsiz Taşıma Hizmeti

Netuv kalitesine geçmek isteyen kullanıcılarımıza Ücretsiz Sunucu Taşıma desteği sunuyoruz. Tüm bulut ve sanal sunucu transfer işlemleriniz alanında uzman sistem mühendislerimiz tarafından yapılır ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir.

Gelişmiş Müşteri Paneli

Yenilenen Netuv Sunucu Kontrol Paneli üzerinden gelişmiş yönetimsel özellikleri ile konsol erişimi, sunucu yeniden başlatma ve sunucu açma/kapatma gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Netuv kontrol paneli üzerinden sunucunuz için destek talepleri oluşturabilirsiniz.

Güvenli Veri Merkezi

Yedekli elektrik, enerji, soğutma ve hizmet sağlıyıcıları içeren Tier seviyesinde datacenter güvencesi 72 saatlik kesintiye karşı koyabilir. %99,99 kullanılabilirlik sunmaktayız.

VPS Server Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

VDS’ in en önemli avantajlarından biri trafiğinizin ne olduğuna bakılmaksızın, sunucuda herhangi bir geç yükleme ve gecikme olmaz. VDS’nin dezavantajı sınırlı donanımlardan oluştuğu için VPS’e göre daha pahalı hizmet sunmaktadır. VPS hizmeti bu yüzden maliyet açısından daha avantajlı gözükmektedir ve siteleriniz etkilenmeyecektir.

VPS, Fiziksel Sunucu nun KVM sanallaştırma altyapıyla bölünmüş halidir. Dolayısıyla Kiralık Sunucu da daha yüksek performans elde etmeniz ve donanıma tamamen hakim olmanız nedeniyle ekstra izolasyon elde etmeniz mümkündür. Dedicated server kiralama hizmetlerini de ayrıca sunmaktayız.

Farklı yönleri: VPS’te kaynaklar bir arada toplanır ve eşit olarak dağıtılır. VDS’ de ise kaynaklar donanımsal olarak ayrılmış ve ayarlanarak özellikleri gereği VDS kapasitesini gerçek kapasitesini aşamıyor. Özelliklerini Sunucuda bulunan diğer siteler ile paylaşamaz.

Evet, VPS hizmetinde size özel bir VPS Web Sunucu kurulumu yapabilir ve hosting gibi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda MySQL VPS Server, WordPress VPS Server, IIS VPS Server gibi her türlü sunucu tabanlı uygulamayı sunucunuza kurabilirsiniz. VPS uygulama sunucunuz veya hızlı bir web sitesi en kısa sürede hazır.

Evet Plesk VPS Sunucu desteğimiz de bulunmakta. Plesk Onyx ve Plesk Obsidian desteklemekteyiz. Her türlü internet hizmetleri konusunda size destek vermekteyiz.

Netuv kalitesinde hizmet almak isteyen tüm müşterilerimize ücretsiz sunucu taşıma hizmeti sunmaktayız.

İster Bulut Sunucu hizmetimiz olsun, ister Sanal Sunucu hizmetimiz olsun, ister VPS hizmetimiz olsun hepsi aynı performansı size sunmaktadır. Tüm sanal sunucu hizmetlerimiz cloud sunucu altyapısına sahiptir.

Sunucu Altyapısında CentOS, Ubuntu, Debian ve tüm türevleriyle Linux VPS Sunucular desteklenmektedir. Windows VPS tarafında ise Windows 2019, Windows 2016 ve her türlü işletim sistemi (operating system) desteklenmektedir.

Tüm sunucu altyapılarımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip İstanbul Netuv Veri Merkezi üzerinden yayın yapmaktadır. Dolayısıyla Türkiye içerisinde kaliteli ve güvenilir bir internet erişimi sunabilmekteyiz.

KVM ile sanalaştırma sayesinde sunucular arasında tam izolasyon sağlamaktayız. Virtuzzo, OpenVZ veya LXC altyapılarına göre çok daha yüksek performans ve verim elde edilir. Netuv KVM Sanallaştırma sunucu hizmeti sunmaktadır. Bir tür size özel sunucu bilgisayar tanımlanmaktadır.