Hakkımızda

Misyonumuz

Teknolojinin gelişmişliğini, yenilikçi vizyon ve özgün çalışma prensipleriyle sunarak, etkin ve verimli hizmetler sunmak misyonuyla faaliyet gösteriyoruz. Kesintisiz ve güncel internet hizmetini en hızlı biçimde sunmak ve müşteri memnuniyeti sağlamak ilkesiyle sunum yapıyoruz.

Vizyonumuz

Kurumsal piyasada iddialı bir konumda olmak ve pazar payını en üst seviyelere çıkarmak temel vizyonumuzdur. Ülkenin internet hizmetlerinde lider olmak hedefiyle kalite ve güven içerikli hizmetler sunuyoruz.

Firmamız Hakkında

Netuv.com; kişi ve kurumların bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarını karşılamak, internet servislerini ve teknolojiyi herkes için ulaşılabilir kılmak, network ve altyapı yatırımlarına gerekli önemi vererek en güncel teknoloji ile hizmet vermek amacıyla 2001 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana ürün portföyünü, üyelerinin ihtiyaçlarına göre belirleyerek kişisel ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunmayı amaçlayan Netuv.com, üyelerinin bu alanda yaşadığı bilgi ve tecrübe eksikliğini 7/24 kesintisiz destek sağlayarak ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Genç ve dinamik bir ekibe sahip olan Netuv.com için en önemli husus “müşteri memnuniyeti” olmakla beraber, en yeni ve en son teknolojiyi en uygun fiyatlarla üyelerine sağlamayı amaçlamaktadır. Yatırımlarını ve fiyat politikalarını kaliteden ödün vermeden en optimum şekilde belirleyen Netuv.com, yedekli network ve sunucu altyapısı ile olası kriz ve istenmeyen durumlara son derece hazırlıklı durumdadır. Olası istenmeyen ve kriz anları için birden fazla eylem planına sahip olan Netuv.com, müşterilerine kesintisiz hizmet vadetmektedir.

Yaptığı ulusal ve uluslararası anlaşmalar ile çeşitli kampanyalar yaparak üyelerini mutlu etmeyi amaçlayan Netuv.com, aynı zamanda da üyelerinin ürün ve hizmetlere sahip olurken tasarruf etmelerini amaçlamaktadır.

Rakamlarla Netuv.com

0
+
Müşteri
0
+
Domain
0
+
Hosting

Netuv Ofis

Netuv ISO Belgeleri

Netuv Veri Merkezi