SSL Sertifikaları

Bireysel projeler, kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri için üst düzey güvenlik.

SSL Sertifikası İle Güvendesiniz

Veri Trafiğinizi Şifreleyin, Web Sitenizi Güven Altına Alın

RapidSSL Standard Sertifikası

Domain Doğrulama

5 Dakikada Aktif

Tek Alan Adı

Ücretsiz Kurulum

Rapid SSL Wildcard Sertifikası

Domain Doğrulama

5 Dakikada Aktif

Subdomain Desteği

Ücretsiz Kurulum

COMODO PositiveSSL Sertifikası

Domain Doğrulama

5 Dakikada Aktif

Tek Alan Adı

Ücretsiz Kurulum

Comodo Wildcard SSL Sertifikası

Domain Doğrulama

5 Dakikada Aktif

Subdomain Desteği

Ücretsiz Kurulum

SSL Sertifikasının Avantajları

SSL Sertifikasının web sitenize, online ödeme sisteminizin güvenliğine ve arama motorlarındaki sıralamanıza katacağı değerler, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar.

Mobil Uyumlu Yapıya Sahiptir

Hızlı Kurulum, %100 Tarayıcı Desteği

Sitenizin Veri Trafiğini Şifreler

Güçlü Şifreleme, Tüm Bankalarla Uyumlu

Google Sıralamanızı Yükseltir

Google Sıralamasında Yükselme Avantajı

Sıkça Sorulan Sorular

SSL Sertifikasının Avantajları; Web sitenize, online ödeme sisteminizin güvenliğine ve arama motorlarındaki sıralamanıza katacağı değerler, rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar. Google Sıralamanızı Yükseltir , Sitenizin Veri Trafiğini Şifreler , SEO Destekli, Mobil Uyumlu Yapıya Sahiptir , Tüm Banka ve Sanal Poslar ile Uyumludur

Hızlı kurulum SSL (DV), genellikle kişisel site, blog siteleri ve SEO çalışmaları için tercih edilen, uygun fiyatıyla dünya’nın en çok tercih edilen SSL sertifikasıdır. Sipariş sonrası yalnızca domain doğrulaması yapılarak anında kurulum yapılabilir.

Wildcard SSL, alan adı ile birlikte tüm alt alan adlarını da (subdomain) kapsayan ve böylece tam kapsamlı bir koruma sağlayan sertifika çözümüdür. (Örn: https://blog.alanadi.com) Bu SSL sertifikası belge gerektirmemektedir.

Şirketler için SSL (OV), işletmeler, e-ticaret siteleri, ve çeşitli kurumlar tarafından tercih edilen, belge ibrazı gerektiren ve kurumsal doğrulama yapılan ssl sertifikasıdır. Bu sertifikanın sigorta garanti bedeli daha yüksektir.

SSL Sertifikası iki nokta arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olarak güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan ve site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden bir üründür. Özellikle e-ticaret platformlarında güvenli ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayarak, kredi kartı ve kişisel verilerin şifrelelenerek iletilmesine olanak tanır.
SSL Sertifikası kurulumu, web sitenizin bulunduğu platform ve kullanmakta olduğunuz hosting kontrol panelinin işlevlerine göre değişkenlik göstermekle birlikte genel olarak kısa bir işlemdir. Kurulum işlemleri ile ilgili Bilgi Bankamızdan yardım alabilirsiniz.
SSL Sertifikasının sipariş işlemi tek aşamada gerçekleştirilmektedir. Satın almak istediğiniz sertifikayı sepetinize ekleyerek ödeme yapmanız sonrası, Müşteri Paneliniz üzerinde ilgili menü üzerinden CSR Kodu üreterek SSL Sertifikası kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.
Hayır, mevcut servis sağlayıcınızda bulunan hosting hesabınız için SSL Sertifikasını, Hostingiz'den temin edebilirsiniz.
Hosting hizmetini firmamızdan aldığınız takdirde, hiç bir işlem yapmanıza gerek yoktur. SSL sertifikanız tarafımızca oluşturulur ve kurulur. Kullanıma hazır halde hizmetinize sunulur.
Evet, SSL Sertifikaları tüm bankalarla uyumludur.
Tüm SSL sertifikaları ve bunları uygulayan güvenli siteler, tarayıcı adresi çubuğunda https:// ön eki gözükür. Şirketler için SSL ve Kurumsal SSL Sertifikaları ile korunan web sitelerde ise yeşil tarayıcı çubuğu görüntülenir. Kurumsal Sertifikalarının kurulum ve aktivasyon işlemleri 30 güne kadar sürebilmektedir.
Kişisel veya standart kurumsal bir web sitesi sahibi iseniz, Hızlı Kurulum SSL sertifikalarını tercih edebilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi sahibi iseniz Kurumsal ve Şirketler için SSL seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Çoklu alan adı (subdomain) koruması ve büyük ölçekli kurumsal ve e-ticaret siteleriniz için Wilcard SSL çözümlerini seçebilirsiniz.
Tarafınıza gönderilen e-posta içerisindeki ilgili alan onayladıktan sonra işlemler yaklaşık 10 dakika sürmektedir. Belge gerektiren SSL Sertifikalarında ise bu işlem 1 ila 30 gün arasında sürebilmektedir.

Copyright © 1999 - 2021 - Netuv.com - Tüm hakları saklıdır.