Güvenli Bulut Yedekleme

Bulut yedekleme ile işiniz ve dosyalarınız güvende!

Ekonomik

8.60

TL / Ay

1 Ay ÜCRETSİZ Deneyin!
 • 25 GB SSD Disk Alanı
 • 10 Mbit Upload/Download
 • 250 GB Aylık Trafik
 • 1 Bilgisayar/Sunucu
 • Dosya Yedekleme
 • SQL Yedekleme
 • IOS, Android, PC ve Mac

Standart

12.23

TL / Ay

1 Ay ÜCRETSİZ Deneyin!
 • 100 GB SSD Disk Alanı
 • 50 Mbit Upload/Download
 • 750 GB Aylık Trafik
 • 5 Bilgisayar/Sunucu
 • Dosya Yedekleme
 • SQL Yedekleme
 • IOS, Android, PC ve Mac

Profesyonel

17.22

TL / Ay

1 Ay ÜCRETSİZ Deneyin!
 • 500 GB SSD Disk Alanı
 • 100 Mbit Upload/Download
 • Sınırsız Aylık Trafik
 • 10 Bilgisayar/Sunucu
 • Dosya Yedekleme
 • SQL Yedekleme
 • IOS, Android, PC ve Mac
Bulut Yedekleme Paketlerinin Genel Özellikleri Ekonomik Standart Profesyonel
Kolay kurulum, hızlı yapılandırma

Tam ve otomatik yedekleme

Anında kurtarma

Sıfır veri kaybı

Hızlı geri yükleme

Gelişmiş dosya sıkıştırma

Periyodik raporlama sistemi

Esnek kapasite yönetimi

%100 güvenli (AES 128/256 bit şifreleme)

7/24 teknik destek

Hızlı ve Güvenli Olarak Verilerinizi Koruyun, 7/24 Yedekleyin...

Tüm verilerinizi bulutta saklayın ve istediğiniz her cihazdan ulaşın veya paylaşıma açın.

Türkçe yönetim paneli ile kolay kullanım, gelişmiş dosya saklama sistemi ile IOS, Android, PC ve Mac cihazlar ile uyumlu.

Her hafta bir yenisini duyduğumuz siber saldırılar artık bilişim sektörünü tamamen etkisi altına almış durumda. En iyi korumanın sadece yedekleme olduğunu ısrarla belirtmek isteriz ki, bu sebeple siz kurumsal müşterilerimize Bulut Yedekleme servisimizi sunuyoruz. Sizin için hayati öneme sahip olan verilerinizi gelin Cloud sunucularımızda periyodik olarak yedekleyelim (Bulut yedekleme) siz de iş sürekliliğiniz ve veri güvenliğiniz ile karlılığınızı koruyun.

Netuv'un cloud ortamında sunduğu Sunucu Yedekleme sistemi Bulut Yedekleme, disk tabanlı bir yedekleme (backup) ve yedekten geri dönme (restore) sistemidir. Bulut Yedekleme, Cloud Sunucunuzun içerisindeki dosyaların yedeklenmesini sağlar.

Bulut Yedekleme ile yedeklenen veriler günlük olarak şifrelenerek Hostingiz sunucularında depolanır. Yedeği alınan Cloud Sunucunuzun geri yüklenmesi tümüyle sağlanır. Bulut Yedekleme servisinde sunucularınızın yedekleri sizin tercih edeceğiniz periyotlarla alınır (Günlük, haftalık, aylık periyot seçenekleri ile). Geri yükleme sırasında veri, uygulama vs. aktarımı %100 güvenli olarak sağlanırken, hiçbir şekilde data kaybı yaşanmaz.

Bulut Yedekeleme, sunucu yedekleme servisi için ek bir donanım veya yazılım satın almanız gerekmez. Yedekleme için gereken altyapı Netuv'un cloud yapılandırması üzerinden sunulur. Bulut Yedekleme sunucu yedekleme servisinden yararlanabilmek için, Netuv'un Cloud Sunucu (Bulut Sunucu) servisini kullanıyor olmanız gerekmektedir.

Üstün Veri Merkezi ve Network Altyapısı

Bulut altyapımız, sunucularımızdan en iyi performansı alabilmeniz için en iyi sunucu, depolama ve ağ donanımlarından oluşmaktadır.

Yüksek Hızlı İnternet Erişimi

Her sunucumuz kendisine dedike edilmiş anlık 2 gigabit bağlantı hızı ile yurt içinden erişim yapmaktadır. Hosting sahibi müşterilerimiz bu sayede yurt içinden ve yurt dışından en hızlı internet erişime sahip olur.

Yüksek Performanslı Donanımlar

Hosting altyapımız, müşterilerimizin sunucularımızdan en iyi performansı alabilmesi için en iyi sunucu, depolama ve ağ donanımlarından oluşmaktadır.

Kesintisiz ve Yedekli Enerji

Fiziksel sunucu kabinlerinin tamamı çift enerji kaynağı ile beslenmektedir ve çift enerji kaynağını destekleyen sunucuların tamamı yedekli enerji altyapısına sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular ve Kullanım Koşulları

Hostingiz.com Hosting bünyesinde bulunan tüm sunucu hizmetleri, Türkiye’nin en iyi network ve teknoloji altyasına sahip NetFactor Veri Merkezinde barındırılmaktadır.

Yüksek bant genişliğine sahip internet bağlantısı, tamamı yedekli çalışan network cihazları, yangın, su baskını ve deprem gibi olağan üstü durumlar için özel tasarlanmış datacenter binası ile tüm sunucu hizmetleriniz ve verileriniz güven altındadır.

7/24 network monitoring hizmeti ile dışarıdan gelecek olası saldırılara karşı sunucularımız koruma altındadır.

Hosting bilgi merkezi
Hosting, internet sitenizin ya da web uygulamanızın yayınlanmasını ve internet kullanıcılarının sitenize erişebilmesini sağlayan tüm bileşenlerin, yüksek donanım ve internet alt yapısına sahip, 7/24 kensitisiz olarak çalışan sunucularda barındırılması hizmetidir. Türkçe tabiri ile hosting, web sitesi barındırma hizmetidir. Web sitesi açmak istediğinizde, bir alan adı kaydetmeli ve sitenizin ihtiyaçlarına uygun özelliklerde bir hosting satın almalısınız.
İşletmenize ait bir web sitesi açarak, potansiyel hedef kitlenizin size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizi e-ticaret sitesi üzerinden pazarlayarak, satışlarınızı ve gelirinizi arttırabilirsiniz. Mail yazışmalarınızı işletmenize özel bir e-posta hesabı üzerinden yaparak, kurumsal kimliğinizi güçlendirebilirsiniz. Hobilerinizi yayınlayabileceğiniz bir web sitesi ile binlerce kişiye ilham kaynağı olabilirsiniz. Uzmanlık alanlarınız ile ilgili blog sitesi açarak, kişisel markanızı oluşturabilirsiniz. CV ya da biyografi sitesi açarak, sektörünüzdeki firmaların sizi daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz. Moda, teknoloji, spor, yemek, seyahat...vb içeriklere sahip web sitesi açarak, reklam gelirleri ile para kazanabilirsiniz.
Elbette sitenizi kendiniz kurabilirsiniz. Web sitesi sahibi olmak için bir yazılımcıya ya da webmastera ihtiyacınız yok. “Tek Tıkla WordPres Kurulum” özelliği ile dakikalar içinde web siteinizi kurabilirsiniz. Kurulumu başlatığınızda, teknik bilgi gerektiren tüm işlemler sistem tarafından otomatik olarak gerçekleştir.
WordPress Hosting ile tüm işlemleri tek tek yapmanız gerekmez. Otomatik WordPress kurulum özelliği ile FTP'ye dosya atma ve veritabanı oluşturma gibi teknik bilgi gerektiren tüm adımlar otomatik olarak oluşturulur.
Başka bir firmadaki site veya sitelerinizi Hostingiz'e taşımak için teknik destek ekibimizden ücretsiz yardım alabilirsiniz.
Linux hosting üzerinde php desteği bulunmaktadır. Wordpress gibi içerik yönetim sistemlerinin optimize çalışması için uygun bir seçimdir. Windows hosting üzerinde ise asp, aspx desteği bulunmaktadır. MSSQL veritabanı kullanan web siteleri ve yapılar için uygundur.
Yüksek CPU limitleri sitelerin anlık CPU ihtiyaçlarını karşılamak için tanımlanmıştır. İşlem süresinin 15 saniyeden fazla sürmesi veya aynı sunucuyu paylaşan diğer sitelere zarar vermesi durumunda (sürekli yüksek ziyaretçi, saldırı, hatalı veya verimsiz kodlama vb.) CPU limitleri Hostingiz tarafından düşürülebilir. Garantili veya daha yüksek CPU limitleri için dedike / atanmış CPU hizmeti veya Bulut Sunucu, Dedike Sunucu hizmetleri kullanılmalıdır.
Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olan, zararlı amaç taşımayan, telif haklarına ve sözleşmemize aykırı olmayan, bulunduğu sunucudaki diğer sitelere zarar verecek içerik barındırmayan içerikleri barındırabilirsiniz. Barındırma hizmetimiz ile birlikte sunulan disk alanı sadece web sitesinin kendi içeriği olmak zorundadır. Bunun dışında herhangi bir yedekleme amaçlı kullanım yapılamaz, dosya ve video paylaşım noktası olarak kullanılamaz.

Copyright © 1999 - 2021 - Netuv.com - Tüm hakları saklıdır.