Değerli Netuv ve DestekWeb kullanıcıları, 
 
Yaşadığımız bu süreçte tüm şirketlere büyük bir sorumluluk düşüyor. Bu doğrultuda, hizmetlerimizde kesintiye gitmeden, toplum sağlığı açısından riskleri en aza indirmek adına, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için bir dizi yeni uygulamayı hayata geçiriyoruz. 
 
  • 20 Mart 2020 tarihi itibarıyla Veri Merkezi ekibi dışında, çalışma şekli uygun olan tüm departmanlar uzaktan çalışmaya başlayacaklar.  
 
  • Veri Merkezi 7/24, Çağrı Merkezi ise hafta içi 24 saat, hafta sonu 10:00-21:00 saatleri arasında sizlere destek olmaya devam edecek. 
 
  • Veri Merkezi, 20 Mart 2020 tarihinden itibaren Veri Merkezi hizmeti alan müşterilerimiz için 12:00-17:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak. 
 
  • Ziyarete kapalı saatlerde cihaz giriş ve çıkışlar Veri Merkezi personelleri tarafından Mal Kabul alanından yapılacak. 
 
  • 12:00-17:00 saatleri dışında Veri Merkezine müşteri kabul etmeyeceğimiz için tüm montaj ve donanımsal işlemler Veri Merkezi ekibimiz tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. 
 
 
Aldığımız bu önlemlerin, olası sağlık risklerini en aza indirmek üzere son derece gerekli olduğuna ve bu sürece katkı sağlayacağına inanıyoruz. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını gözeterek hizmetlerimizi aksatmadan yürütmeye devam edeceğiz. Bsüreçte toplum sağlığına katkı sağlayacağını düşündüğümüz tedbirlerimizi anlayışla karşılayacağınıza eminiz. 
 
Sağlıklı günlerde tekrar görüşmek üzere.
 
Netuv Web Hosting, Sunucu, Veri Merkezi, Teknoloji ve Bilişim A.Ş.


Thursday, March 19, 2020<< Geri